Офісний папір

Catalog

Офісний папір

      Офісний папір користується високим попитом серед товарів для офісу. Саме від якості паперу залежить зовнішній вигляд документів і довговічність роботи офісного обладнання.         

      Офісний папір ділиться на три класи А, В і С.

      Клас «С» - економний варіант для повсякденного друку невеликих обсягів документації. Такий папір найбі...

      Офісний папір користується високим попитом серед товарів для офісу. Саме від якості паперу залежить зовнішній вигляд документів і довговічність роботи офісного обладнання.         

      Офісний папір ділиться на три класи А, В і С.

      Клас «С» - економний варіант для повсякденного друку невеликих обсягів документації. Такий папір найбільш широко представлений ​​на ринку. Але часто зустрічаються випадки, коли під виглядом паперу класу «С» намагаються запропонувати споживачеві ще більш дешеві варіанти, які за визначенням не можуть відповідати поняттю «офісний папір» через невідповідність по вологості, щільності і іншим параметрам якості, які дуже важко перевірити звичайному споживачу.   

      Незважаючи на це можна говорити про те, що в цілому папір класу «С» дозволяє отримувати хорошу якість документів на основних видах офісної техніки.

      Клас «В» - середній клас. Необхідний для друку великих об`ємів документації або частого використання двостороннього друку. Даний папір відповідає всім вимогам сучасних друкарських машин, особливо це стосується високошвидкісних принтерів, які розраховані на експлуатацію в середніх і великих офісах.

      Клас «А» - в першу чергу, папір даного класу краще використовувати при експлуатації кольорових лазерних принтерів. Уже згодом, завдяки прогресу в першу чергу хімічної промисловості, з'явилися види паперу, які відносяться до «В» класу, але за своїми характеристиками вони можуть використовуватись длякольорового лазерного друку. Що стосується використання даного паперу при монохромному друці, то це виправдано лише в тому випадку, коли якість документів має бути ідеальною або ж коли для презентації потрібні документи підвищеної щільності і придання глянцевого або матового відтінку. На відміну від інших класів, в офісному папері класу «А» існує досить широкий вибір щільності і можливість вибору між матовою і глянцевою поверхнею листа.   

     Класичними параметрами паперу є також формат і щільність. Що стосується форматів, то для офісного паперу їх існує два - це А4 і А3. Стандартної щільністю для офісного паперу є щільність 80 г / м2.

     Асортимент нашої компанії представлений виробниками «С» класу: "Tecnis Copier" А4 і А3 80 г / м2 (виробництво "International Paper(Польща) та "XeroxPerformer" А4 80 г / м2 (виробництво Словаччина)

More

Офісний папір  There are 4 products.

Subcategories

  • А4
    Серед всіх різновидів паперових форматів, які існують в світі, найпоширенішим є А4. Саме на такі листи орієнтовані стандартні принтери. Цей формат використовується для роздруківки документів, навчальних та наукових робіт написання заяв та багато чого іншого. Висота і ширина стандартного аркуша паперу формату А4 складають 297 і 210 міліметрів (29.7 на 21 сантиметрів). В дюймах розміри паперу цієї форматної лінійки, орієнтованої на метричну систему, зазвичай не вимірюються. Однак, знаючи, що один дюйм відповідає 2.54 см, неважко розрахувати розмір аркуша А4 і в цих одиницях. Він складе 11.75 Х 8.25.
  • А3
    Використовується для креслень, виготовлення поліграфічної продукції, газет, журналів тощо. Розмір цього формату визначений шляхом зменшення вдвічі формату A2 паралельно до його коротшої сторони і складає половину площі формату A2, четверту частину формату A1 та восьму частину формату A0. В свою чергу він містить в собі дві площі формату A4 та чотири — формату A5.
Showing 1 - 4 of 4 items
Showing 1 - 4 of 4 items