Дизайнерський папір

Catalog

Дизайнерський папір

         Дизайнерські папери - це папери класу Delux, що пропонують різноманіття можливостей в дизайні. Вони ідеально підходять для більшості способів друкованої та післядрукарської обробки. Виходять чудові результати при застосуванні офсетного, трафаретного, цифрового та високого друку. Вони підходять для гарячого тиснення фольгою, конгрева, ви...

         Дизайнерські папери - це папери класу Delux, що пропонують різноманіття можливостей в дизайні. Вони ідеально підходять для більшості способів друкованої та післядрукарської обробки. Виходять чудові результати при застосуванні офсетного, трафаретного, цифрового та високого друку. Вони підходять для гарячого тиснення фольгою, конгрева, висічки, лакування, ламінування, биговки і фальцювання.

        У нашому каталозі Ви зможете знайти:

-            Картони зі спеціальним покриттям, що створюють дотикові відчуття Ispira. Спеціальна обробка поверхні надає матеріалу ефект м'якості і забезпечує високу роздільну здатність при друці.

-         Матові з фактурою та без, картони пастельних і насичених кольорів Rives, Keaykolour, Nettuno, Sirio, Zeta. Це одношарові некрейдовані папери і картони, виготовлені з екологічної паперової маси без застосування хлору. Паперова маса пофарбована в світлостійкі тони. Вони представлені такими популярними тисненнями, як «Льон», «Полотно», «Вельвет», «Мікровельвет», «Кора дерева», «Молоток» та інші.

-         Металізовані картони з мерехтливим блиском в різноманітній палітрі колекції «Majestik», «Sirio Pearl», «Conqueror Iridiescent», «Coctail». Поверхня паперів і картонів покрита з обох сторін спеціальним шаром з перловим, металевим ефектом.

-         Картон з флокованою поверхнею Daniel. Такі картони мають флоковану поверхню і підкладку з картону, забарвлену в колір флока.

-         Картон з 100% перероблених матеріалів. Такі картони популярні в Європейських країнах, так як вважаються екологічними.

          Дизайнерські картони мають сертифікат FSC і підлягають повній переробці. Дизайнерський папір сам по собі виступає яскравим елементом і не вимагає повноколірного друку. Він є відмінним матеріалом для виготовлення шикарної упаковки для ювелірних виробів, парфумерії, алкогольних напоїв і кондитерських виробів. Підкреслює оригінальність візитних карток. Незамінний при виготовлення різноманітних листівок, бірок, папок і календарів.

          Тонкі дизайнерські папери ідеально підійдуть для виготовлення вкладишів в меню ресторанів, для конвертів та бланків представницьких листів. Вони додадуть Вашій кореспонденції особливий стиль. Вишуканий асортимент паперів додасть Вашій поліграфічній продукції ореол елітарності і ексклюзивності.

          Компанія «Юнайтед Форест» пропонує Вашій увазі великий вибір дизайнерських паперів від кращих європейських виробників:

          Fedrigoni Cartiere S.p.A (Італія)

          Favini S.r.l. (Італія)

          S.E.F. Франція)

          Arjo Wiggins Creative Papers (Франція)

          Reflex GmbH.Co.KG. (Німеччина)

          Koehler Paper Group (Німеччина)

More

Дизайнерський папір  There are no products in this category.

Subcategories

 • Koehler Paper Group...
  Дизайнерські папери - це папери , що пропонують різноманіття можливостей в дизайні . Вони ідеально підходять для більшості способів друкованої та післядрукарської обробки . Картон з 100 % перероблених матеріалів . Такі картони популярні в Європейських країнах , так як вважаються екологічними .
 • Fedrigoni Cartiere...
  Дизайнерські папери - це папери , що пропонують різноманіття можливостей в дизайні . Вони ідеально підходять для більшості способів друкованої та післядрукарської обробки .
 • Favini N. V. (Італія)
  Дизайнерські папери - це папери , що пропонують різноманіття можливостей в дизайні . Вони ідеально підходять для більшості способів друкованої та післядрукарської обробки .
 • Arjo Wiggins FPE...
  Дизайнерські папери - це папери , що пропонують різноманіття можливостей в дизайні . Вони ідеально підходять для більшості способів друкованої та післядрукарської обробки .
 • Reflex Premium Papier...
  Дизайнерські папери - це папери , що пропонують різноманіття можливостей в дизайні . Вони ідеально підходять для більшості способів друкованої та післядрукарської обробки . Білі некрейдовані папери і картони виробляються з тисненням: льон Склад - 100% високобелая целюлоза, без покриття.
 • SEF (Франція)
  Картон з флокованою поверхнею Daіnel . Такі картони мають флоковану поверхню і підкладку з картону , забарвлену в колір флока .