Крейдований папір

Catalog

Крейдований папір

       Крейдований папір призначений для високого, офсетного та глибокого способів друку.

       Він являє собою папір-основу з нанесенням на її поверхню покривного шару з білих пігментів і клеючих речовин. Основу роблять з чистої, добре розмеленої целюлози. Після нанесення на неї покривної суспензії, висушування і каландрування отримують крейдо...

       Крейдований папір призначений для високого, офсетного та глибокого способів друку.

       Він являє собою папір-основу з нанесенням на її поверхню покривного шару з білих пігментів і клеючих речовин. Основу роблять з чистої, добре розмеленої целюлози. Після нанесення на неї покривної суспензії, висушування і каландрування отримують крейдований папір високого ступеня білизни, гладкості і капілярності.

       Залежно від призначення паперу, покривний шар може бути нанесений з одного боку паперу-основи (папір одностороннього крейдування) або з обох її сторін (папір двостороннього крейдування).

       Крейдування буває одношаровим (в один прийом) і багатошаровим (в кілька прийомів). Більшість сучасних сортів крейдованого паперу покриті двома або трьома шарами крейди з обох сторін, в тому числі і запропоновані нами європейські марки паперу.  

       Багатошарове покриття не тільки підвищує гладкість і білизну паперу, але і покращує сприйняття нею фарби. За рахунок фінального каландрування після нанесення крейди, папір набуває гладкість.

       Це властивість надає паперу високу роздільну здатність і знижує поглинання фарби. Це дозволяє друкувати зображення з високою частотою растру, що дуже важливо при виготовленні кольорової художньої та рекламної продукції. Крім того, крейдяне покриття робить папір дрібнопористим. Це сприяє тому, що при друці відбиток має більш яскраву насиченість фарб в порівнянні з печаткою на офсетному папері без покриття.

       Крейдований папір - високоякісний папір, який використовується для виробництва глянцевих журналів, презентаційних каталогів, буклетів, книг та іншої продукції, для якої важлива яскравість і контрастність фарб. Дає чітке зображення і приємний на дотик.

       В нашій асортиментній лінійці є форматний і рольовий крейдований папір.

       Папір представлений ​​такими європейськими виробниками:

       Sappi Europe (Фінляндія і Австрія) - "Magno", "Prima", "Prima Bulky" (форматна) "Galerie Fine" і "Galerie Brite" (рольова і флатованна)

       Stora Enso Oyi (Фінляндія) - "LumiArt" і "LumiSilk" (форматна), "Novapress" (рольова і флатованна)

       Arctic Paper & nbspAB (Швеція) - "G-print" і "G-print smooth" (форматна, рольова і флатованна).

More

Крейдований папір  There are no products in this category.

Subcategories