Палітурний картон

Catalog

Палітурний картон

    Палітурний картон виготовляється з макулатури і має високий ступінь жорсткості. Рівна шерехата поверхня, обумовлена ​​грубою обробкою деревних волокон.

    Палітурний картон повинен володіти хорошими функціональними характеристиками, щоб його можна було свердлити, зшивати, він повинен добре підходити для різання, штампування та інших маніпул...

    Палітурний картон виготовляється з макулатури і має високий ступінь жорсткості. Рівна шерехата поверхня, обумовлена ​​грубою обробкою деревних волокон.

    Палітурний картон повинен володіти хорошими функціональними характеристиками, щоб його можна було свердлити, зшивати, він повинен добре підходити для різання, штампування та інших маніпуляцій.

    Сфера його застосування надзвичайно широка. Крім твердої палітурки (книги, папки, швидкозшивачі, альбоми, посвідчень), він використовується для виготовлення упаковки, пазлів, настільних ігор. У меблевій промисловості палітурний картон використовується при виготовленні підлокотників. Ще одна область, в якій успішно використовується палітурний картон - виготовлення задніх стінок рамок і картин, а також різних рекламних конструкцій.

   Наш асортимент представлений наступними марками високоякісних палітурних картонів:


1. "Eskaboard", виробництво "Eska & nbspGraphic Board B.V." (Нідерланди).

2. "Luxline grey", "Testliner", "Luxline grey unlined", "Packline", "Printline" виробництво "Solidus Solutions Board B.V" (Нідерланди).

3. "Novaboard" виробництво "China Changjang Paper (HK) Co., Ltd." (Китай).

4. "Foamboard" - картон з поролоном виробництво "Koninklijke Moorman Karton Weesp B.V." (Нідерланди).

More

Палітурний картон  There are no products in this category.

Subcategories

 • Luxline grey, "Solidus...

  Luxline: сірий картон, виготовлений на 100% з макулатури.

  Картон призначений для виробництва книжних палітурок, папок, альбомів, щоденників, швидкозшивачів, настільних ігор, іграшок, потреб палітурних майстерень. Завдяки чудовій жорсткості і щільності, рівної і гладкої поверхні картону, вироби з нього зберігаються рівними і міцними в різних кліматичних умовах.

 • Luxline grey unlined,...

  Luxline unlined - пресований картон, виготовлений на 100% з макулатури. Не містить деревних волокон.

 • Eskaboard, "Eska...

  Eskaboard - це твердий палітурний картон повністю вироблений з макулатури. Завдяки гладкості картону, для ідеального приклеювання поверхневого матеріалу Вам буде потрібна мінімальна кількість клею.

 • Packline, "Solidus...
 • Foamboard, "Moorman...

  Палітурний картон з поролоном.

   

  Розроблений спеціально для виробництва м'яких обкладинок щоденників, представницької продукції (папок, блокнотів і т.п.), елітних обкладинок для книг.

   

  Складається з трьох шарів:

   

  1) палітурний картон;

  2) поліефірний поролон;

  3) повстяний папір.

   

  Використовувані клеї виготовлені на основі ПВА і не токсичні.

 • Printline, "Solidus...

  Принтлайн - інноваційна серія картонів, спеціально розроблена для виготовлення розкішної упаковки. Картон, має з одного боку глянцевий крейдований шар, може бути використаний на всіх типах високошвидкісних офсетних машин. Картон виготовляється в щільності від 550 до 900 гр / кв.м. (= 0,6-1,26 мм.). Картон Принтлайн добре переносить друк, оскільки він не розшаровуються, скорочуючи тим самим витрати замовника.

   

  Якісні характеристики Принтлайн:

  Картони Принтлайн жорсткі (в обох напрямах), гладкі, рівні, не пилять, прості у пресі, вирізці, бигівці, складці, фальцюванні. Принтлайн призначений для виготовлення упаковки високого класу.

 • Testliner, "Solidus...

  Eskapuzzle - це палітурний картон з відмінними характеристиками "лягає плоско і залишається плоским" для виготовлення пазлів. Eskapuzzle повністю вироблений з макулатури і доступний в синьому або сірому кольорах.

 • Testliner, "Solidus...

  Testliner виготовляється на клейовій машині шляхом багатошарового ламінування клеєм. Картон виробляється без будь-якої додаткової обробки поверхні (некрейдований, негофрований, некаландрірований, нефарбований, без малюнка).

 • Greyboard, "Smurfit...

  Сірий склеєний макулатурний картон. Використовується для твердих палітурок (книги, папки, посвідчення), а також для рекламної та сувенірної продукції (дисплеї, коробки, пазли).

 • №Dorexpack, "Iberboard...

  Картон Dorexpack производится из одного и того же сырья, с использованием одного и того же технологического процесса, чтобы получать одинаковое качество продукта день за днем. Наружные слои тщательно изготовлены для обеспечения идеально гладкой поверхности

 • №Bamboo laminated grey...

  Макулатурный картон серого цвета без покрытия. Идеальное решение для производства книжных обложек в твердом переплете, жесткой упаковки для настольных игр, подарков, обуви и другой аналогичной продукции .