Етикетковий папір

Catalog

Етикетковий папір

       Етикетковий папір складається з трьох шарів: паперу-основи, крейдованого покриття і спеціально обробленого нижнього шару. Єдиної класифікації всього широкого спектру етикеткових паперів різноманітного і багатофункціонального призначення немає. За характером поверхні етикетковий папір в якості основних його видів можна виділити: некрейдова...

       Етикетковий папір складається з трьох шарів: паперу-основи, крейдованого покриття і спеціально обробленого нижнього шару. Єдиної класифікації всього широкого спектру етикеткових паперів різноманітного і багатофункціонального призначення немає. За характером поверхні етикетковий папір в якості основних його видів можна виділити: некрейдований, крейдований, машинного крейдування, литогокрейдування і металізований етикетковий папір.  

       Залежно від способу застосування етикетковий папір можна класифікувати на: вологостійкий, напіввологостійкий, сухий (невологостійкий) і вологолужностійкий.

       Компанія ЮНАЙТЕД ФОРЕСТ поставляє такий етикетковий папір:

       UPM Label coat LC (напіввологостійкий) є односторонньо крейдованим папером, придатний для кінцевого використання, він потребує хорошого опору вологості. На додаток  до чудових властивостей друку цей папір має дуже гарний опір до скручування.

      Zanlabel LWS - етикетковий папір подвійного крейдування. Має гладку поверхню, що забезпечує хороший друк та прекрасні показники при використанні в якості етикетки. Цей папір підходить для флексо, офсетного друку. Застосовується для етикетки з поверненням тари та без повернення тари, PET тари, етикетка для харчових і нехарчових продуктів.

      Ecoset (вологостійкий) – односторонього крейдування, вологостійкий, чистоцелюлозний, високої білизни, високоглянцевий папір. Його основне застосування: офсетний друк етикеток для води, м'якої тари для напоїв, для тари, яка не підлягає поверненню, PET пляшок.

      C1S Art Paper (суха, Індонезія), Creaset (суха, Іспанія) - глянцевий етикетковий папір одностороннього крейдування. Застосовується для етикетки, що повертаються, одноразової етикетки і гнучкої упаковки. Метод друку: флексо, офсетний друк.

      Sinarlux 8000 (Китай), Chromolux 900, Cristallux (Німеччина) – етикетковий папір одностороннього литого крейдування. Папір призначений для офсетного, флексографічного друку, гарячого тиснення фольгою, бронзування,  лакування, використовується для виготовлення етикетки високого класу (вино, горілка, шампанське), для жерстяних консервних банок і сухих харчових продуктів, на скляну тару при сухому етикетуванні, на шоколадних обгортках, на м'яких сигаретних упаковках.

      Metallized paper linen (Китай), Chromolux alu (Німеччина) - металізований етикетковий папір, ефект досягається тонким шаром алюмінію. Бездоганний друк усіма відомими видами друку з високою передачею дрібних деталей растра. Чудові характеристики для використання на високошвидкісних друкованих машинах, висока стійкість до тертя. Використовуються для виготовлення етикетки для пляшок багаторазового використання, особливо пивних, етикетки для сухих харчових продуктів, для обгорток і сигарет.

       Ми дуже цінуємо своїх клієнтів! Якщо Ви не знайшли в нашому переліку потрібний Вам етикетковий папір, ми готові його знайти і надати!

More

Етикетковий папір  There are no products in this category.