Книжково-журнальний папір

Catalog

Книжково-журнальний папір

    Книжково-журнальний папір є двох типів: стандартної пухкості - пухкість - 0,9 - 1,2, папір підвищеної пухкості - пухкість від 1,2 до 2,6.

   Папір підвищеної пухкості буває пігментним або без покриття. Нерівності поверхні паперу вище, ніж у паперу стандартної пухкості. Пігментний шар (1-3 г / кв.м на сторону) перешкоджає поглинанню папером ф...

    Книжково-журнальний папір є двох типів: стандартної пухкості - пухкість - 0,9 - 1,2, папір підвищеної пухкості - пухкість від 1,2 до 2,6.

   Папір підвищеної пухкості буває пігментним або без покриття. Нерівності поверхні паперу вище, ніж у паперу стандартної пухкості. Пігментний шар (1-3 г / кв.м на сторону) перешкоджає поглинанню папером фарби і значно покращує друковані властивості, а також зменшує запилювання поверхні паперу.

   Що таке пухкість паперу? Це важливий параметр, що дозволяє легко визначати товщину в мікронах (мкм) аркуша паперу, і, відповідно, товщину корінця книги. Щільність паперу вимірюється в г / м 2. Товщина листа вимірюється в мікронах (мкм). Пухкість (див 3 / г) = Товщина (мкм) / щільність (г / м 2) або товщина листа (мкм) = Пухкість (див 3 / г) * щільність (г / м 2). Наприклад: щільність листа - 60 г / м 2, пухкість 1,8 Товщина листа - 60 х 1,8 = 108 мкм

 

   Переваги використання книжкового паперу з високою пухкістю:

 

-                За рахунок високої непрозорості і пухкості листів книжкового паперу можливе використання більш низької щільності, що дає суттєву економію. Для випуску аналогічного тиражу потрібно на 10-30% менше паперу за вагою, ніж при використанні офсетних паперів (ефект економії, YELD-ефект). Примірники книг важать менше на 20-40% в порівнянні з книгами, надрукованими на звичайному офсетному папері. Наприклад, при поштовій розсилці та для друку підручників молодших класів і багатосторінкових довідників, можливо підібрати з широкого асортименту саме той папір, який буде найкращим чином втілювати задум видавця.

-                Папір має відмінні механічні властивості: стійкий до стирання, добре фальцується, клеїться, обрізається, що забезпечує високу якість книжкового блоку і довговічність книги, сталість високої якості матеріалів від фінських виробників.

-                Дотримання зобов'язань за строками виробництва і поставок, менша стомлюваність очей при читанні, ніж у офсетних паперів з білизною близькою до 100%. Рекомендується для друку дитячих книг і підручників (відповідає вимогам СЕС).

-                Є можливість замовлення індивідуального формату (ширина і діаметр) рулону паперу, що може дати додаткову економію на відходах.

   Книжково-журнальний папір призначається для друкування книг, журналів, нот, кольорових літографій, естампів.

Асортимент книжково-журнального паперу в нашій компанії представлений такими виробниками і видами паперів:

 

  •           "Stora Enso Oyj" (Фінляндія)
  •           "Сreamy", "Novel76", "Novel80» - не пігментований папір
  •           "Lux", "Lux Crem", "Classic" -пігментірований папір
  •           "Mondi Paper Sales & nbspGmbh"
  •           "Сиктивкар" пл.55-120 пухкий. 1,5
More

Книжково-журнальний папір  There are no products in this category.