Самокопіювальний папір

Catalog

Самокопіювальний папір

           Самокопіювальний папір - особливий сорт паперу, який дозволяє копіювати оригінал без допомоги копіювального паперу. Копія створюється під тиском листа, внаслідок чого розкриваються мікрокапсули на зворотньому боці аркуша. Звільнена рідина викликає реакцію фарбування на наступному аркуші з каоліновим прошарком, в результаті чого виходи...

           Самокопіювальний папір - особливий сорт паперу, який дозволяє копіювати оригінал без допомоги копіювального паперу. Копія створюється під тиском листа, внаслідок чого розкриваються мікрокапсули на зворотньому боці аркуша. Звільнена рідина викликає реакцію фарбування на наступному аркуші з каоліновим прошарком, в результаті чого виходить копія.Область застосування подібного паперу - найрізноманітніша. Загальна його характеристика виглядає приблизно так: це сфери людської діяльності, де необхідні кілька примірників одного документа.

           Самокопіювальний папір став незамінною в автомобільних сервіс-центрах, казино і ресторанному бізнесі. Для будь-якої компанії, яка займається наданням послуг, бланки потрібні на протязі всього циклу робіт: прийом замовлення, виконання і розрахунок. При цьому самокопіювальний папір економить час і кошти.

           Один комплект бланків з самокопіювального паперу складається таким чином:

-         Лист - оригінал СВ (coated back) – перебиває. На зворотному боці аркуша має невидимий шар з фарбувальними мікрокапсулами. Під тиском написання чи друкування капсули розкриваються, і звільняється рідина, яка викликає реакцію фарбування на другому аркуші.

-         Середній лист - CFB (coated front and back) - приймає і передає. Лицьова сторона має поглинаючий шар барвнику - каоліновий прошарок, а задня (зворотня) сторона аркуша - виділяє барвник мікро капсульний шар. Кількість середніх листів визначається необхідною кількістю копій.

-         Останній лист CF (coated front) – приймає. Лицьова сторона листа має поглинаючий шар барвнику з каоліном.

           Середні листи можуть використовуватися в будь-якій кількості в залежності від необхідного числа копій.

More

Самокопіювальний папір  There are no products in this category.