Кольоровий папір

Catalog

Кольоровий папір

     Кольоровий офісний папір - це чистоцелюлозний, тонований в масі папір, що користується популярністю в діловій та побутовій сфері, як універсальний інструмент для оформлення робіт.

    Застосовується для друку реклами, оголошень, прайс-листів, презентаційних матеріалів, класифікації друкованої інформації. Має високу стійкість до вицвітання...

     Кольоровий офісний папір - це чистоцелюлозний, тонований в масі папір, що користується популярністю в діловій та побутовій сфері, як універсальний інструмент для оформлення робіт.

    Застосовується для друку реклами, оголошень, прайс-листів, презентаційних матеріалів, класифікації друкованої інформації. Має високу стійкість до вицвітання. Підходить для друку на чорно-білих, кольорових лазерних і струменевих принтерах, а також для друку на високошвидкісних копіювальних апаратах, і для двостороннього друку. Збалансовані технічні характеристики дозволяють отримувати чіткі зображення тексту і картинок.

    Як і білий, кольоровий офісний папір буває різної щільності і форматів. Найголовніша його відмінність - різні кольори. У нашому асортименті представлені такі відтінки:

 

- Насичені;

 

- пастельні;

 

- неонові;

 

- середні.

 

    Компанія «Юнайтед Форест» постачає  кольоровий папір заводу Mondi (Австрія), 80 і 160 г/м2 щільності, в А3 і А4 форматах.

More

Кольоровий папір  There are 36 products.

Subcategories

  • Mondi Color
    Кольоровий офісний папір - це чисто целюлозна, тонований в масі папір, користується популярністю в діловій і побутовій сфері як універсальний інструмент оформлювальних робіт. Застосовується для друку реклами, оголошень, прайс-листів, презентаційних матеріалів, класифікації друкованої інформації. Має високу стійкість до вицвітання. Підходить для друку на чорно-білих, кольорових лазерних і струменевих принтерах, а також для друку на високошвидкісних копіювальних апаратах, і для двостороннього друку. Збалансовані технічні характеристики дозволяють отримувати чіткі зображення тексту і картинок. Як і білий, кольоровий офісний папір буває різної щільності і форматів. Найголовніше її відмінність - різні кольори. У нашому асортименті представлені такі відтінки: - насичені - пастельні - неонові - середні. Компанія «Юнайтед Форест» поставляє кольоровий папір заводу Mondi (Австрія), 80 і 160 г / м2 щільності, в А3 і А4 форматах.
per page
Showing 1 - 12 of 36 items
Showing 1 - 12 of 36 items